W poszukiwaniu prawdy

Powieści obyczajowe to bardzo ciekawe pozycje dla osób, które nie wiedzą co chcą dokładnie przeczytać. Są jednak w pełni świadome, że coś musi trafić do ich rąk, coś co będą mogły z wielką przyjemnością przeczytać. Obyczajowe książki są czymś naprawdę dobrym, co jest w stanie złagodzić obyczaje. Autorką tworzącą takie opowiadania o takiej spokojnej, obyczajowej tematyce jest Sofia Lundeberg. Wiele kobiet, jak również mężczyzn z wielką niecierpliwością czeka na jej kolejne pozycje. Książka “Połówka serca” dostępna jest do zakupu już w 2020.

Poczucie winy

Elin Boals to zadowolona matka, która ma tą szansę, że może spełniać swoje zawodowe ambicje. Jest fotografką, która cieszy się ogromną popularnością wśród swoich klientów. Nic dziwnego, kobieta doskonale wie jak robić zdjęcia – nie tylko ludziom ale również najróżniejszym przedmiotom. Wiele osób długo czeka aby móc doczekać się na sesję u Elin. Kobieta razem ze swoją rodziną mieszka w Nowym Jorku, gdzie może spełniać swoje ambicje zawodowe. Czy jest szczęśliwa? Jak najbardziej! Praca, dom, mąż, który docenia ja za jej zaangażowanie – czy coś więcej będzie potrzebne jej do szczęścia? Wydawać by się mogło, że nie. Sama Elin patrząc na to co ma dookoła siebie widzi, że jej życie znajduje się we właściwym momencie przy boku właściwego człowieka. Czy tak jest na pewno? Pewnego dnia kobieta otrzymuje list, którego za nic by się nie spodziewała. Odzywa się do niej człowiek związany z jej dzieciństwem. Frederik był jej przyjacielem na którym mogła polegać. Elin śmiało może przyznać, że Frederik był przez pewien czas najważniejszą osobą w jej życiu. Tak niespodziewany list sporo namiesza w życiu kobiety i jej rodziny.

Głos z przeszłości

Informacje zawarte w liście są jak głos z przeszłości, który wiele osób starałoby się zadusić w sobie. Elin również tak ma. Nie chciała, żeby on wrócił, jednak tak się stało. Czy teraz jej rodzina się o wszystkim dowie? O tym wszystkim co kiedyś zaszło? List od Frederika sprawia, że kobieta coraz częściej pogrąża się w zadumie bagatelizując m.in. swoje obowiązki wobec rodziny. Kobieta nie zauważa jak mocno treść listu wpływa na to co dzieje się w domu. Aby móc do końca wyjaśnić sprawy z przeszłości kobieta będzie musiała wyruszyć w podróż. Jednak nie będzie to urlop wypoczynkowy, tylko podróż decydująca o tym, czy jej życie nadal będzie szczęśliwe, czy też okaże się bolesną raną, której nie będzie można zagoić. “Połówka serca” to kolejna książka, która na pewno okaże się wielkim bestsellerem na rynku. Idealna propozycja dla ludzi szukających powieści obyczajowej.

Vintage obraz autorstwa freepik - www.freepik.com